Про нас

Гостинний дім “Затишок”

Гостинний дім ” Затишок” – це нова концепція проживання в Україні. Сьогодні, в час постійного пересування та глобалізації, іноді так не вистачає сімейного затишку. Беручи приклад з європейського ринку, ми слідуємо концепції, яка несе свій початок ще з давніх часів і по сьогодні, а саме – гастхаузів.
Що таке гастхауз або гостинний дім?

На відміну від класичного готелю, даний тип проживання включає в себе ряд характеристик, які роблять умови перебування наближеними до домашніх. Самі власники та їхня родина
безпосередньо залучені в операціях готелю.
Усі рослини, які ростуть на території вирощені та регулярно доглянуті членами родини. Особливе значення також мають продукти , що потрапляють до вашого столу.

Сезонні овочі та фрукти, різноманітні варення та
соління, йогурти, випічка та багато іншого. Все це власноруч вирощені на городі сезоннi інгредієнти або ж продукція домашнього виробництва. Окрім цього, ми активно колаборуєм з локальними виробникам аби Ви максимально відчули смак Вінниччини.
В нашому гостинному домі Ви не побачите супер модернових люксових оснащень, але в цьому і немає потреби. Ми не прагнемо зірковості, адже вважаємо що найкращим показником є саме враження від перебування.
Ми прикладемо усі зусилля аби Ви відчули себе наче вдома, а Ваш відпочинок став незабутнім, слідуючи сімейним цінностям!

Наша iсторiя

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ

Микола Андрійович і Людмила Володимирівна Дмитренки познайомилися у 1973 році в селі Лемешівка. Він був агрономом, а вона навчалась в педучилищі. У нього палала душа до плантацій, а вона знала як перетворити будь який продукт – у неймовірно смачну
страву. Саме ці якості стали поштовхом до будівництва готельно-ресторанного комплексу. Не просто готелю, а місця, де буде наче вдома, де кожен член сім’ї матиме свою справу.

Було розглянуто багато різних варіантів назв, але, одного дня, стара бабуся випадково опинилась у дворику, де проходило будівництво. Вона попросила води і згодом сказала: “У вас тут дуже тихо і затишно”. «Затишно» саме це слово дало сьогоднішню назву закладу «Затишок».

 Подружжя відчинило двері своїм гостям взимку, 2 січня 2009 року і вже за понад 10 років, заклад встиг полюбитись багатьом людям: місцевим жителям та іноземцям. На те є свої підстави: відмінний персонал, чудовий, сучасний ресторан, найкращі страви подільської кухні. На сьогоднішній день сім’я Дмитренків складається з батьків, Миколи і Людмили, їхніх дітей і онуків, які старанно управляють батьківською справою.