Про нас

Гостинний дім “Затишок”

Гостинний дім ” Затишок” – це нова концепція проживання в Україні. Сьогодні, в час постійного пересування та глобалізації, іноді так не вистачає сімейного затишку. Беручи приклад з європейського ринку, ми слідуємо концепції, яка несе свій початок ще з давніх часів і по сьогодні, а саме – гастхаузів.
Що таке гастхауз або гостинний дім?

На відміну від класичного готелю, даний тип проживання включає в себе ряд характеристик, які роблять умови перебування наближеними до домашніх. Самі власники та їхня родина
безпосередньо залучені в операціях готелю.
Усі рослини, які ростуть на території вирощені та регулярно доглянуті членами родини. Особливе значення також мають продукти , що потрапляють до вашого столу.

Сезонні овочі та фрукти, різноманітні варення та
соління, йогурти, випічка та багато іншого. Все це власноруч вирощені на городі сезоннi інгредієнти або ж продукція домашнього виробництва. Окрім цього, ми активно колаборуєм з локальними виробникам аби Ви максимально відчули смак Вінниччини.
В нашому гостинному домі Ви не побачите супер модернових люксових оснащень, але в цьому і немає потреби. Ми не прагнемо зірковості, адже вважаємо що найкращим показником є саме враження від перебування.
Ми прикладемо усі зусилля аби Ви відчули себе наче вдома, а Ваш відпочинок став незабутнім, слідуючи сімейним цінностям!

Наша iсторiя

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ

Микола Андрійович і Людмила Володимирівна Дмитренки познайомилися у 1973 році в селі Лемешівка. Він був агрономом, а вона навчалась в педучилищі. У нього палала душа до плантацій, а вона знала як перетворити будь який продукт – у неймовірно смачну
страву. Саме ці якості стали поштовхом до будівництва готельно-ресторанного комплексу. Не просто готелю, а місця, де буде наче вдома, де кожен член сім’ї матиме свою справу.

Було розглянуто багато різних варіантів назв, але, одного дня, стара бабуся випадково опинилась у дворику, де проходило будівництво. Вона попросила води і згодом сказала: “У вас тут дуже тихо і затишно”. «Затишно» саме це слово дало сьогоднішню назву закладу «Затишок».

 Подружжя відчинило двері своїм гостям взимку, 2 січня 2009 року і вже за понад 10 років, заклад встиг полюбитись багатьом людям: місцевим жителям та іноземцям. На те є свої підстави: відмінний персонал, чудовий, сучасний ресторан, найкращі страви подільської кухні. На сьогоднішній день сім’я Дмитренків складається з батьків, Миколи і Людмили, їхніх дітей і онуків, які старанно управляють батьківською справою.

 

Вiдвiдайте наш Блог!

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.