День міста Вінниця 2019

День міста Вінниці традиційно відзначають восени, у другу або першу суботу вересняза винятком окремих рішень на рівні міської ради. Цього року наше славетне місто відзначає 656 річницю. 

Цьогоріч, святкову дату призначили на 14 вересня 2019 року. 

Відзначати своє головне міське свято вінничани починають на майдані Незалежності, тут проходитимуть виставки, конкурси, виступи різних колективів, різноманітні майстер-класи, благодійні акції, дитячі розваги та  загалом буде насичена цікава концертна програма. 

Святкові заходи також проходять на багатьох локація: на площі Європейській, на Майдані Небесної сотні, по вулиці Соборній, на Площі Стуса та в Центральному міському парку та ін.

Розпочнеться свято урочистою церемонією на Майдані Незалежності фестивалем військових духових оркестрів України “Музика над Бугом” .Слідом за ними для глядачів відбудуться виступи:

  • Оркестру Центру військово-музичного мистецтва ПС Збройних Сил України м. Вінниця
  • Заслужений академічний зразково-показовий оркестр Збройних Сил України м. Київ
  • Національний президентський оркестр м. Київ

У цей час свою роботу розпочнуть різноманітні локації:
–         
Проект «Вінниця – місто славетних!»
–         Історичний проект «Вінниця: генеалогія самоврядності» (виставка “Галерея історичного костюму XIV-XХ ст.”)
–         Проект «Сад Коцюбинського» (жива книга Коцюбинського, презентація проекту «Музей в мініатюрі», виставка експонатів музею)
–         Проект «ALTMAN сквер» (репродукції картин художника, жива картина «Анна Ахматова», фото інсталяції «Синій пейзаж», конкурс на краще архітектурне рішення благоустрою скверу Альтмана)

Загальноміський конкурс образотворчого мистецтва «ALTMAN generation»

На Майдані Небесної Сотні проходитиме  ІІІ-й Мистецько-освітній Фестиваль «ВОДОГРАЙ» від Вінницького державного педагогічного університету ім.М. Коцюбинського 

–        Проект «Найбільший герб Вінниці»

–         Інтерактивна локація «Планета хімічної магії»

–         Презентація вишитої книги про Вінницю 

 На Майдані Водограй для людей поважного віку буде реалізований Проект «Вінниця – місто активних!». У цей же час на алеях свою роботу розпочне фестиваль вуличної їжі «Vinnytsia Food Fest».

Для бажаючих насолодитися пісенними виступами, запрошуємо до Арки Цнтрального парку де ви почуєте Фестиваль пісень про рідне місто «Вінниця в серці моїм» або на площу Василя Стуса .

Цього року на вінничан та гостей міста чекає запальний концерт із зірковими гостями! Хто виступатиме на головній сцені читайте незабаром.

Leave a Reply